החלטתם כי אתם מעוניינים בטיפול קוסמטי לעסק על ידי עיצוב מחדש של אתר התדמית שלכם? מעוניינים במעצב גרפי מומחה בתחום עיצוב אתרי חנויות וירטואליות? מה זה אומר, מה זה כולל ומהו המחיר המומלץ..ריכזנו עבורכם את כל האינפורמציה במקום אחד.
 
אתר תדמיתי - הפנים שלכם ברשת

בניית אתר תדמית תמיד תיעשה על ידי בונה אתרים אשר יאפיין עם הלקוח את האתר ובהתאם יחליט מה הוא יכלול. בוני אתרים רבים מציעים ללקוחותיהם סל הכולל שירותי מעצבגרפי המומחה בתחום עיצוב אתרים.

היתרון- מחיר החבילה ברוב המקרים יהיה בעלות נמוכה יותר מהשכרת שירותיו של מעצב גרפי עצמאי וכן לא תצטרכו להתחיל במשימת החיפוש המייגעת של מעצב גרפי ומשא ומתן על המחיר.

החיסרון-  בונה אתרים תמיד ירוויח מהעסקה ולכן קרוב לוודאי שתוכלו לשכור את שירותיו של אותו מעצב גרפי בצורה עצמאית במחיר נמוך יותר. בנוסף, למרות שבונה האתרים הציג בפניכם תיק עבודות מרשים של אתרים מעוצבים בצורה מרשימה, אין זה אומר כי אתם תזכו לאותה איכות וזאת משום שחברות בניית אתרים רבות עובדות עם מספר מעצבים וכן יכול להיות מצב שבו המעצב הגרפי שעיצב את האתרים המרשימים כבר אינו עובד בשירותי החברה.

טיפים:

 • מיהו המעצב הגרפי- תמיד יש להקפיד ולברר כי המעצב הגרפי שעיצב אתרים שאהבתם יבנה את האתר שלכם.
   
 • טמפלט או התאמה עיצוב גרפי בהתאמה אישית- בררו האם מדובר בתבנית עיצוב מוכנה מראש של המעצב (טמפלט) אשר מוצעת לעוד לקוחות או שמדובר בעיצוב בהתאמה אישית.
   
 • השוואת מחיר- בררו מהו מחיר אתר תדמית ללא עיצוב גרפי, קבלו מספר הצעות מחיר של עיצוב אתרים תדמיתיים ובחרו בדיל הטוב ביותר.
   
 • אל תשכרו את שירותיהם של בוני אתרים אשר אינם מאפשרים לכם לשכור בנפרד שירות ממעצב גרפי שיעבוד איתם במקביל.

סוגי אתרים תדמיתיים- אתר תדמיתי תמיד יהיה אתר דינאמי או סטטי.

סגנונות עיצוב לאתרים תדמיתיים- אינספור אפשרויות מעיצוב סולידי בצבעים שחור לבן או אפור מטאלי עם פונטים של אריאל או דיוויד עד אתר צבעוני עם קטעי פלאש והאדרים נעים.

שירותים גרפיים באתר- עיצוב תמונת שער, עיצוב האדרים (כותרות ראשיות), עריכה גרפית של תמונות פרופיל, עיצוב לוגו או התאמה גרפית של לוגו לאתר, עיצוב פונטים מיוחדים, עיצוב מצגות, בניית תבניות עיצוב בסיס, קטעי פלאש, עיצוב של מערכות ניהול תוכן בקוד פתוח ועוד.

טווח מחירים- 2000 ₪ - 7000 ₪

עיצוב אתרי אינטרנט מסחריים

סוגי אתרים- אתר קופונים, אתר חנות וירטואלית, אתרי מכירות פומביות, אתרי חנויות עם סל קניות ועוד.

עיצוב אתרי אינטרנט מסחריים מחייבים השכרת שירותיו של מעצב גרפי בעל ניסיון רב בתחום עיצוב אתרים מסחריים. כאן חשוב מאוד שיהיה שיתוף פעולה צמוד בין בונה האתר, המעצב הגרפי והלקוח.

חשוב לדעת:

 • השכרת שירותיו של מעצב גרפי המומחה בתחום אתרי אינטרנט מסחריים קרוב לוודאי תהיה יקרה יותר מאשר השכרת שירות מחברה אשר משתפת פעולה עם מעצבים גרפיים או שכוללת מחלקת גרפיקה.
   
 • הקפידו שהעיצוב הגרפי של האתר המסחרי שלכם תמיד יהיה בהתאמה אישית ולא באמצעות תבנית מוכנה מראש.
   
 • תיק עבודות- תמיד יש לבחון את תיק העבודות של המעצב בגרפי אשר טוען כי הוא מומחה בתחום האתרים המסחריים ולוודא כי אכן רוב העיצובים שלו נעשו לאתרים מסחריים ולא לאתרים תדמיתיים.
עלויות- משתנות בהתאם לגודל האתר ולניסיון המעצב. טווח המחירים הוא בין 5000 ₪ ל- 20,000 ₪.  
 
מעוניינים לקבל הצעת מחיר מחברות בעלות ניסיון ומוניטין בבניית אתרים מסחריים מעוצבים? מעוניין לקבל הצעת מחיר ממעצב גרפי אשר יעצב לכם את האתר בצורה מסקרנת ומרשימה? השאירו לנו את הפרטים ומומחים בתחום עיצוב גרפי יחזרו אליכם.