מעוניינים בגרפיקאי אשר יעצב לכם את הפרוספקט למשרד ואינכם יודעים במי לבחור? קיבלתם הצעת מחיר הכוללת עיצוב לוגו וכרטיס ביקור אך אתם חושדים כי הגרפיקאי מבקש יותר מדי כסף עבור העבודה? אנחנו נעזור לכם להבין מהו המחיר הסביר של שירותים גרפים שונים
 

מחירון עבודות גרפיות- כיצד הוא בנוי

טווח המחירים של כל שירות הוא רחב והמחיר תמיד מושפע מהוותק, ניסיון ומוניטין של איש המקצוע. במחירון, המחיר הנמוך ביותר הוא של גרפיקאי בעל שנות ניסיון מועטות והמחיר הגבוהה ביותר הוא של גרפיקאים מנוסים, בעלי תיק דוגמאות עשיר ולקוחות גדולים. מעוניינים לבחור במעצב גרפי איכותי אשר יכול לספק לכם את התוצאה המרשימה והמקצועית ביותר במחיר המתאים לתקציב שלכם? הצעד הראשון שלכם תמיד יהיה הצצה אל תיק העבודות שלו ולאחר מכן קבלת הצעת מחיר.
 
מחירון גרפיקה משרדית

כל עסק ממתג ומשווק את עצמו באמצעות השכרת שירותיו של מעצב גרפי אשר יעצב לו את הניירת המשרדית, כרטיסי הביקור של סוכני המכירות והמנהלים שלו ועוד. אלא אם החלטתם להעסיק מעצב גרפי כשכיר תצטרכו להתמודד עם העובדה כי עיצוב גרפי הוא עולם פרוץ מבחינת מחירים וכל גרפיקאי מחליט מה יהיו העלויות עבור כל עבודה אותה הוא מספק.

 • עיצוב כרטיס ביקור בפורמטים שונים-  מעוניינים למתג את עצמכם ואת החברה שלכם באמצעות כרטיס ביקור מרשים עליו מוטבע הלוגו של החברה, הסלוגן, הגדרת התפקיד שלכם ופרטי התקשרות. מחירי עיצוב כרטיס ביקור נעים בין 190 ₪ עד 450 ₪.
   
 • עיצוב ניירת משרדית- ככל שנייר המשרדים האלקטרוני של העסק יהיה יותר מרשים ומדויק, כך גם החברה שלכם תיראה מקצועית יותר. טווח העלויות  150 ₪ עד 450 ₪. 
   
 • עיצוב פולדר- כאן תוכלו להחליט על עיצוב סטנדרטי של פולדרים בצבעים אחידים סולידיים שעליו מתנוסס הלוגו של החברה והסלוגן או פולדר עם עיצוב מושך ומסקרן. טווח המחירים נע בין 450 ₪ ל- 850 ₪.
   
 • עיצוב פליירים - גם בעידן האינטרנט הפליירים מצליחים ליצור את הרושם המתאים ולהגיע לכל בית או עסק. טווח המחירים של עיצוב הפלייר משני צידיו לדף A4 יהיה  600 ₪ - 700 ₪ . דף  יהיה בסביבות ה- 400 ₪
   
 • עצוב רול אפ-  לכנסים, תערוכות, להצבה מחוץ לחנויות ולבית העסק. החל מ- 500 ₪

 

מחירון עיצוב אתרים

עיצוב לוגו -  לוגו הוא סמלו של העסק ויופיע בכל נייר מכתבים, תכתובת אלקטרונית, אתר אינטרנט, וכרטיס ביקור. לכן, ההמלצה היא לא לצמצם בהוצאה בכל הקשור אל לוגו אלא לבחור במעצב אשר יוכל לספק לכם את העבודה הטובה ביותר. טווח המחירים של עיצוב לוגו  450 ₪ עד 1200 ₪
 
אתר תדמיתי - מחייב את המעצב הגרפי לבצע עבודת אפיון יסודית ולהעביר ללקוח סקיצות לאישור. כאן המחירים יתבססו על הניסיון של המעצב, המוניטין שלו והשירותים הנדרשים במסגרת עיצוב אתר תדמיתי, כמו למשל האם תהיו מעוניינים בעיצוב של פלאש, עיצוב מחודש של הלוגו, עיצוב מיוחד של הכותרת הראשית, תבנית עיצוב קיימת לכל הדפים או תבנית בהתאמה אישית. טווח המחירים הוא בין  3000 ₪ ל- 7000 ₪ .
 
עיצוב אתרים מסחריים- כמו למשל חנויות וירטואליות כולל עיצוב של ממשק ידידותי למשתמש, סל קניות, הדרים, קטעי פלאש, עיצוב תבניתי כולל לאתר ועיצוב טבלאות הכוללות פרסום של מוצרים שונים. מחיר עיצוב אתרים מסחריים יכול להאמיר לסכום של 20,000 ₪ .
 
עיצוב כותרת לאתר- הכותרת של האתר היא הדבר הראשון שימשוך את תשומת ליבו של הגולש. רוב המעצבים הגרפיים יגבו בין  250 ₪ ל- 400 ₪ לכותרת. אם אתם מעוניינים בשירות של עיצוב באנר, קחו בחשבון הוצאה של כ- 150 ₪.
 
מעוניינים לקבל הצעת מחיר עבור שירותי עבודות גרפיות ממעצבים גרפים בעלי ניסיון ומוניטין? השאירו את הפרטים שלכם והמעצבים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.